Сільський голова

Лупой Володимир Сергійович

Народився 12 травня 1968 року у селі Костичани Новоселицького району Чернівецької області.

• З 1974-1084 рр. – отримав середню освіту в Костичанівській середній школі.
  • В 1984-1986 рр., почав працювати водієм в колгоспі ім. Ватутіна с.Костичани Новоселицького району. Проходив військову службу з 1986-1988 роках, призваний до лав Радянської армії.
  • 1988-1990 рр., - працював водієм ПМК-152, м. Новоселиця.
  • 1990-1996 рр., - завідував гаражем колгоспа ім.Ватутіна с.Костичани Новоселицького району.
  • 1997-2005 рр. працював молодшим контролером відділення прикордонного контролю с. Мамалига Чернівецького прикрдонного загону.
  • У 2010 - 2015 рр. -  керівник фермерського господарства «Добробут –Агро» с. Костичани.

Сімейний стан: одружений. Дружина : Лупой Анжела Володимирівна, син: Лупой Роман Володимирович.

Проживає в селі Костичани,

• 04 листопада 2016 року прийняву присягу державного службовця, будучи обраним головою Костичанівської сільської ради. Є безпартійним.
  • З  16 липня 2019 році був обраний головою Ванчиковецької територіальної громади.

На місцевих виборах 25.10.2020 року був обраний Ванчиковецьким сільським головою.

З  07.12.2020 вступив у повноваження сільського голови та прийняв Присягу посадової особи місцевого самоврядування.