Ванчиковецька сільська рада | УВАГА !!! СТАРА ВЕРСІЯ САЙТУ

Щодо подання декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

Дата: 07.12.2021 15:59

Інформація суб’єктам господарювання, щодо подання декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки та відповідальність за недостовірність даних або неподання

Відділ запобігання надзвичайним ситуаціям Чернівецького районного управління Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області наголошує на необхідності обов’язкового подання Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, яка є нічим іншим, як документом, що дає право на початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин). У такий спосіб суб’єкт господарювання  набуває  права  на провадження певних дій щодо  здійснення  господарської діяльності або видів господарської діяльності без отримання документа дозвільного характеру.

Декларацію можна подавати особисто в підрозділі ДСНС, в центрі надання адміністративних послуг, а також дистанційно через Портал електронних послуг (https://e-services.dsns.gov.ua/ ).

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до «Кодексу України про адміністративні правопорушення» що відповідно до ст. 1752 КУпАП здійснення господарської діяльності без поданої «декларації» тягне за собою накладення штрафу – від ста п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відділ запобігання надзвичайним ситуаціям

Чернівецького РУ Головного управління