Вітання працівникам соціальної сфери

Дата: 05.11.2021 11:46

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери, яке відзначається в першу неділю листопада.

Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення нашого краю.

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що ті громадяни, які потребують допомоги, уваги й підтримки держави не забуті, не покинуті, бо відчувають себе захищеними у цей непростий для нашої держави час. Ви, дорогі працівники соціальної сфери, є ті хто приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди, ті хто від проблем не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому, служіння обраній Вами справі, почуття обов’язку, високий професіоналізм, доброта та душевна щедрість приносять Вам заслужену людську шану і повагу.
            З почуттям великої вдячності бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру, подальших успіхів у роботі.

Голова Ванчиковецької сільської ради                 Володимир ЛУПОЙ