Моя батьківщина - Україна

Дата: 01.11.2021 16:05

«Любіть Україну, як сонце, любіть, як вітер, і трави, і води… В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди…» Україна... Моя рідна країна, земля наших батьків, на якій нам судилося народитися і жити, яка стала для всіх нас Батьківщиною.

Відділом освіти, культури, молоді, спорту та гендерної рівності Ванчиковецької територіальної громади був проведений І (Всеукраїнський) тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

Експедиція проводиться з метою патріотичного та громадянського виховання молодого покоління на традиціях українського народу, залучення молоді до активної краєзнавчої, дослідницької діяльності з вивчення історії України, природного довкілля рідного краю за напрямами – «Духовна спадщина мого народу», «Козацькому роду нема переводу», «Із батьківської криниці», «З попелу забуття», «Геологічними стежками України», «Географія рідного краю».

Для участі у І турі конкурсу до оргкомітету було подано 15 краєзнавчо-дослідницьких робіт від закладів загальної середньої освіти Ванчиковецької громади.

За підсумками роботи журі були визначені переможці.

Вітаємо всіх учасників конкурсу та бажаємо їм нових творчих проектів та успіхів в їх реалізації!