Інформація щодо Договору на постачання природного газу для бюджетних установ та організацій

Дата: 13.10.2021 15:44

На офіційному сайті ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» опубліковано інформацію до уваги бюджетних установ та організацій.

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» інформує бюджетні установи та організації про порядок укладання договору на постачання природного газу відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання тепловоі? енергіі? та постачання гарячоі? води в опалювальному періоді 2021/2022 рр. від 30 вересня 2021 року.

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті Асоціації міст України.