30 вересня - День усиновлення

Дата: 30.09.2021 08:24

30 вересня, в день великого православного свята, Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, згідно Указу Президента України від 27 листопада 2008 року № 1088/2008 в нашій країні відзначається День уси­новлення.

Це свято людяності, милосердя, великодушності.

Віра, Надія і Любов, які уособлюють головні християнські чесноти, втілю­ють ідеали мудрості й відкритого серця, безсумнівно, стали добрими покрови­телями цього свята.

Святий обов'язок дорослих - зробити все можливе, щоб кожна дитина зро­стала в сім'ї, любові і достатку.

Це день вшанування усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, педагогів, лікарів, усіх, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитини.

Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім'ях.

Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий: одні - усиновлять, інші - допоможуть дитині знайти батьків, треті - нададуть фахову консультацію тим, хто виявив бажання усиновити.

Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам'ятати про свою відпо­відальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишили­ся без батьківського піклування.

Діти-найдорожче багатство кожної людини. Заради їхнього щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди.

У дітях - щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.

Ванчиковецька сільська рада вітає всіх з Днем усиновлення!

Нехай щедрість і милосердя вашої душі множаться з кожним днем!

Глибоко віримо в те, що усиновлення та інші форми сімейного виховання по всій Україні будуть активно розвиватися і надалі, адже у дитини повинні бути батьки - це закон життя, який не підлягає переглядам і сумнівам.