ПОРЯДОК   ДЕННИЙ ОДИНАДЦЯТОЇ  ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ  VIІІ СКЛИКАННЯ ВАНЧИКОВЕЦЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

Дата: 17.09.2021 09:49

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

ОДИНАДЦЯТОЇ  ЧЕРГОВОЇ

СЕСІЇ  VIІІ СКЛИКАННЯ

ВАНЧИКОВЕЦЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

«20 » вересня  2021 року                                                с.Ванчиківці

Початок  - 10 .00  год.

1.Проект рішення «Про зміни до бюджету на 2021 рік.»

Доповідач: Криган А.С.-Начальник фінансового відділу Ванчиковецької сільської ради

Доповідь до 15 хв., співдоповідь до 2 хв., виступи до 2 хв., запитання до 1 хв., всього до 20 хв.

2.Проект рішення «Про надання матеріальної допомоги Ванчиковецькому сільському голові.»

3.Проект рішення «Про припинення виплати щомісячної матеріальної допомоги гр. Штьопу О.М.»

Доповідач: Рурак О.О. -начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я  Ванчиковецької сільської ради

4.Проект рішення  «Про внесення змін до рішення «Про затвердження  структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих  органів Ванчиковецької сільської ради»

Доповідач: Ністрян Т.В.-в.о. завідувач сектору « Служба у справах дітей»   Ванчиковецької сільської ради

5.Проекти рішень по земельним питанням Ванчиковецької сільської ради.

Доповідач: Гирла Д.І..- начальник відділу земельних відносин та комунальної власності   Ванчиковецької сільської ради