Після п’ятдесяти років життя суб’єкт пробації вперше у житті отримав паспорт громадянина України.

Дата: 28.08.2021 16:36

Особа, яка перебуває на обліку Чернівецького районного сектору № 5 (Новоселицького р/сектору) філії Державної уста­нови «Центр пробації» у Чернівецькій області, посвідчував свою особистість ще «радянським» паспортом в «червоному» кольорі.

Коштів на виготовлення такого важливого документу у людини не було.

За ініціативи персоналу уповноваженого органу з питань про­бації, завдяки тісній співпраці та небайдужості керівників служб та громади, спільними зусиллями територіального підрозділу мі­граційної служби України - Новоселицького районного відділу в Чернівецькій області та представництва Ванчиковецької терито­ріальної громади вдалося виготовити людині паспорт громадя­нина України, що дає можливість здійснювати за такою особою належно контроль в громаді.

За 30 років незалежності України людина вперше стала її повноцінним громадянином! Гадаємо це знаково.

Завдячуємо тісній співпраці з органами державної влади на користь її громадян!

Сподіваємось на якісну співпрацю з усіма громадами Черні­вецького району Чернівецької області задля розбудови країни та безпеки в суспільстві.

Чернівецький районний сектор № 5 (Новоселицький р/сектор)

філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області