Дата: 28.08.2021 11:55

За період з 21 по 27 серпня 2021 року на підприємствах України зафіксовано 150 нещасних випадків, внаслідок яких постраждали 153 особи, з яких 22 загинули.

З них повідомлень про клінічно підтверджені випадки захворювання медиків на COVID-19 – 67.

Найбільша кількість нещасних випадків зареєстрована у Дніпропетровській області (22 випадки), і Волинській області (21).

Нагадаємо, гостре професійне захворювання медичних і інших працівників на COVID-19, яке настало внаслідок інфікування під час виконання посадових обов’язків, вважається нещасним випадком на виробництві та передбачає страхові виплати та послуги від Фонду соціального страхування України.