"Україна понад усе" відбулись урочистості та святковий концерт до 30-ї річниці Незалежності України у Ванчиковецькій громаді

Дата: 23.08.2021 13:07

Розпочались урочистості до дня Незалежності молитвою за Україну, яка демонструвалися на екрані, у відео зйомці молитви взяли участь представники усієї нашої громада... Під час урочистостей з привітальним словом виступили секретар сільської ради Русана Булига та директор ДП "Ванчиковецький золотий колос" Степан Глігор, працівниками культури був переданий "Рушник єднання" сіл Ванчиковецької громади, який був вишитий народними майстринями до 30-ї річниці Дня Незалежності України. Відбулось нагородження Чернівецькими обласними Почесними грамотами та подяками Ванчиковецької громади. Велика подяка всім учасникам - аматорам які взяли участь у концерті це духовий оркестр та оркестр народних інструментів Костичанівської музичної школи, солістам Катерині Глігор, Маріели Єремії села Ванчиківці, Фабіані Постолакі села Черленівка, Світлані Івановій села Жилівка, вокальним групам села Костичани та Тарасівці "Аура", солістам-інструменталістам Арсеній Єремія, Дмитро Бєціу села Ванчиківці, читцям декломаторам Олексії Келі та Габріели Кожокар, хореографічним колективам "Букурія" села Ванчиківці, "Дрім" села Черленівка, фольклорному колективу з Щербинців, фольклорно-інструментальному оркестру "Сюіта" села Ванчиківці. Дякуємо усім хто завітав до нас на свято.