ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГЛІГОРА СТЕПАНА САВОВИЧА!!!

Дата: 08.04.2021 07:00

Шановний Степан Савович!

Серед усіх свят, які є окрасою нашого земного життя , найважливішим , в усі віки,  залишається день, коли Господь благословив  народження  на цей світ. Ця радісна подія не тільки для іменинника, його родини, але і для тих, з ким поєднала Доля, професійна діяльність, чи просто дружні, щирі стосунки. Саме таким щасливим, особливим  гарним є сьогоднішній день,  бо нині святкує свій день народження  Глігор Степан Савович, і в першу чергу , велике свято для нашої Ванчиковецької громади, адже Степан Савович це знатна людина, заслужений громадський, політичний та культурний діяч.

Степан Савович Глігор! Прийміть найщиріші привітання від голови Ванчиковецької територіальної громади Лупой Володимира Сергійовича, від працівників сільської ради та від усіх мешканців громади, які завдячують Вам за вашу меценатську діяльність, ваше благодійництво на користь села, за Ваш вклад в розвиток соціальної, культурної та аграрної сфери села. Коротко окреслити досягнення Степана Савовича неможливо, його життя сповнене успіхами, досягненнями, великими та добрими вчинками. На своєму життєвому шляху він став директором агропромислового підприємства «Золотий колос», «Ванчиківецький Золотий Колос», 58 років на керівній посаді, він заслужений працівник сільського господарства України, почесний професор Подільського аграрного університету, 46 років був депутатом різних рівнів від сільської ради до Верховної Ради.

Як керівник агропромислового підприємства, добра та чесна людина в першу чергу, він виділяє щороку велику частину свого прибутку на розвиток соціально-культурної сфери села, в той же час він сплачує великі суми податків до державного та місцевого бюджету, створює додаткові робочі місця.

Він збудував два спортивних майданчики у селі Строїнці та селі Ванчиківці, дитячий майданчик у селі Ванчиківці, відреставрував дві церкви,  ремонт будинків культури, в тому числі у 2021 році це капітальний ремонт Будинку Культури у селі Ванчиківці, автор історичних книг «Взгляд сквозь дни и годы»

Тому щиро вітаємо Вас Степане Савовичу, за Ваші  високі людські якості, за Вашу мудрість та виваженість, чуйність  та добропорядність! Ви завжди поєднували у собі професійні якості керівника та людські чесноти. Хочемо сердечно побажати добра, яскравого сонячного тепла, любові від рідних і близьких, поваги від людей. Зичимо невичерпаного здоров’я, невсипущої енергії,   хай кожен новий день приносить лише щастя, сил духовних і фізичних, терпіння, наснаги, поваги, оптимізму, Божої ласки та благословення,  довгих-довгих  років життя.

З повагою, колектив Ванчиковецької сільської територіальної громади!