ПРИВІТАННЯ ДЛЯ ЖІНОК З 8 БЕРЕЗНЯ ВІД СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 07.03.2021 13:00

Дорогі жінки Ванчиковецької громади та колеги !

У цей весняний святковий день 8 березня хочеться побажати всім жінкам: нехай збудуться всі ваші заповітні мрії. Нехай всі негаразди обійдуть вас стороною. Нехай ваші душі відігріються теплим весняним сонцем, прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня! Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро і любов. Нехай вдома вас чекають тільки веселий настрій та посмішки близьких. Зі святом вас. Спасибі вам за те, що ви є, і за те, що своєю красою вносите гармонію в наш скромний чоловічий колектив. Бажаю Вам завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю і турботою. Нехай Вас завжди супроводжує впевненість у завтрашньому дні!"

Сільський голова                                                                          Володимир ЛУПОЙ