До відома роботодавців  ОТГ!

Дата: 29.09.2020 11:15

До відома роботодавців  ОТГ!

У 2020 році в Україні розпочала роботу програма європейської допомоги «EU4Skills: кращі навички для сучасної України», яка спрямована на розвиток професійно-технічної освіти. Один з компонентів цієї програми – опитування роботодавців Вінницької, Запорізької, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської та Чернівецької областей, - має на меті розбудувати комплексну систему аналізу регіональних ринків праці.

Підприємства для опитування будуть обиратись шляхом випадкового відбору. Опитування проводитиме незалежна компанія VPA (www.vpa.com.ua) протягом жовтня-листопада поточного року. Просимо посприяти проведенню опитування та надавати відповідну інформацію інтерв’юерам компанії VPA, що звертатимуться до Вашого підприємства.

Ваша участь в опитуванні є дуже важливою, оскільки інформація, отримана в його результаті допоможе більш якісно та повно забезпечувати кадрові потреби роботодавців та спрямувати бюджетні інвестиції на підготовку найбільш потрібних спеціалістів.