Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Ванчиковецької  сільської ради

Дата: 01.06.2020 13:49

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Ванчиковецької  сільської ради

«Про встановлення акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами на території Ванчиковецької  сільської ради на 2021 рік Новоселицького району Чернівецької області КОАТУУ   7323081201»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань оприлюднюється:

проект рішення Ванчиковецької сільської  ради «Про встановлення встановлення акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами на території Ванчиковецької  сільської ради на 2021 рік Новоселицького району Чернівецької області КОАТУУ   7323081201».

Проект регуляторного акту в повному обсязі та аналіз регуляторного впливу, у відповідності зі ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» розміщено на офіційному веб-сайті http://vanchykivci.gromada.org.ua/main/ в розділі «Регуляторна діяльність», та інформаційному стенді сільської  ради з метою обговорення.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення приймаються в письмовій формі від фізичних та юридичних осіб на протязі одного місяця з дня його оприлюднення за адресами:

Назва ради

Ванчиковецька