Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Ванчиковецької  сільської ради

Дата: 01.06.2020 14:44

про оприлюднення проекту регуляторного акту

Ванчиковецької  сільської ради

«Про встановлення плати за землю на території Ванчиковецької  сільської ради на 2021 рік Новоселицького району Чернівецької області КОАТУУ   7323081201»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань оприлюднюється:

проект рішення Ванчиковецької сільської  ради «Про встановлення встановлення плати за землю на території Ванчиковецької  сільської ради на 2021 рік Новоселицького району Чернівецької області КОАТУУ   7323081201».

Проект регуляторного акту в повному обсязі та аналіз регуляторного впливу, у відповідності зі ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» розміщено на офіційному веб-сайті http://vanchykivci.gromada.org.ua/main/ в розділі «Регуляторна діяльність», та інформаційному стенді сільської  ради з метою обговорення.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення приймаються в письмовій формі від фізичних та юридичних осіб на протязі одного місяця з дня його оприлюднення за адресами:

Назва ради

Ванчиковецька