ДПС у Чернівецькій області інформує

На цій сторінці розміщено інформацію від Головного управління ДПС у Чернівецькій області

До уваги платників! Уникайте помилок при заповненні реквізиту «Призначення платежу»!

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують платникам податків, що наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2020р. №847 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України  від 24 липня  2015р. №666», який набув чинності 26.02.2021р., були внесені зміни до Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів.

11:10:36 23.07.2021

Буковинські платники за шість місяців поточного року сплатили понад 1,7 млрд грн податку на доходи фізичних осіб З початку 2021 року платники податків Чернівецької області сплатили до зведеного бюджету понад 1,7 млрд грн податку на доходи фізичних осіб (в т. ч. ПДФО з доходів у вигляді відсотків 10,3 млн грн).  У порівнянні з аналогічним періодом минулого року сплата збільшились на 359,2 млн грн – повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Тетяна Булавка.

15:04:11 21.07.2021

Заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області про необхідність вчасної сплати за ліцензії на право торгівлі підакцизними товарами та зберігання пального

Заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Наталія Чернівчан звернулась додо платників податків, які в своїй діяльності зобов’язані використовувати ліцензії, зокрема це діяльність, яка потребує ліцензій на право оптової, роздрібної торгівлі алкогольними, тютюновими виробами, пальним, а  також на зберігання пального.

14:54:58 20.07.2021

Питання дня: До якого контролюючого органу для проведення звірки даних необхідно звертатись фізичним особам власникам декількох об’єктів нерухомості, якщо ті розміщені в різних населених пунктах?

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, для проведення звірки даних, фізичні особи власники кількох об’єктів нерухомості (житлової чи нежитлової), незалежно від місця їх розташування можуть для звірки даних звернутися до податкових органів, за місцем своєї податкової адреси.

14:55:50 19.07.2021