ДПС у Чернівецькій області інформує

На цій сторінці розміщено інформацію від Головного управління ДПС у Чернівецькій області

ДПС Буковини: надходження ЄСВ склали 2,6 мільярди гривень

ДПС Буковини: надходження ЄСВ склали 2,6 мільярди гривень Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області за вісім місяців 2021 року надходження до державних цільових фондів склали майже 2,6 мільярди гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

15:47:34 16.09.2021

ФОПам, які набули статус пенсіонера повідомляти податковий орган про такий статус не потрібно У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, що згідно част. 4 ст. 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» ФОП, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та члени фермерського господарства (якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах) звільняються від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі -ЄВ), якщо вони отримують пенсію за віком або за вислугу років, або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого ст. 26 Закону України №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

14:18:52 15.09.2021

Місцеві бюджети Буковини отримали понад 384,4 мільйонів гривень єдиного податку

У січні - серпні цього року до місцевих бюджетів Чернівецької області надійшло понад 384,4 млн грн єдиного податку. Це на 75,8 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року – інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

13:35:39 08.09.2021

Військовий податок: буковинці цього року сплатили майже 186 мільйонів гривень

Військовий податок: буковинці цього року сплатили майже 186 мільйонів гривень Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області. Надходження за вісім місяців 2021 року, від оподаткування легально виплачених доходів, перевищують сплату за аналогічний період 2020 року на 41,4 млн грн.

14:26:16 06.09.2021